×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Воскресенье, 10 февраля 2019 16:28

Медичну реабілітацію за кордоном торік пройшли 63 учасники бойових дійМедичну реабілітацію за кордоном торік пройшли 63 учасники бойових дій на сході України. Цьогоріч реабілітація планується для 15 осіб щомісяця.


Про це написала міністр у справах ветеранів Ірина Фріз у Facebook, , повідомляє Укрінформ.

"Реабілітація проводиться в Болгарії і в 2018 році 63 поранених учасників АТО отримали всю необхідну допомогу за кордоном. В цьому році плани більш масштабніші. В спеціалізованих закордонних центрах планується реабілітація 15 осіб щомісяця", — повідомила міністр.

За її словами, медична реабілітація проводиться за підтримки трастового фонду НАТО.

"В першу чергу – це програми медичної реабілітації, якими займається NSPA (Агенція НАТО з підтримки та постачання). За фінансування відповідного трастового фонду НАТО надаються послуги з медичної реабілітації ветеранів", — підкреслила Фріз.

Крім того, зазначила вона, фінансується постачання допоміжних приладів до протезів для тих осіб із інвалідністю, що їх потребують.

Також за кошти трастового фонду НАТО була закуплена та встановлена перша ерго-терапевтична кімната та облаштована спеціальна військова майстерня у Львівському військовому госпіталю.

У Медичному центрі Національної гвардії «Нові Санжари», що на Полтавщині, закуплено та встановлено реабілітаційне обладнання. Крім того, за участі фонду та за підтримки уряду Японії, безпосередньо грантовій допомозі у рамках проекту Кусаноне, в Українському науково-дослідному інституті протезування, протезобудування та відновлення працездатності, що знаходиться у Харкові, встановлено модульний реабілітаційний басейн.

Як повідомляв Укрінформ, співпрацю в рамках трастового фонду НАТО з фізичної реабілітації (протезування) українських військовослужбовців продовжено до 2020 року.Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/medichnu-reab-l-tats-yu-za-kordonom-tor-k-proishli-63-uchasniki-boiovikh-d-i”

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers