×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Воскресенье, 10 февраля 2019 19:29

Поліцейські запустили флешмоб "Я - Бандера!"

Поліцейські запустили флешмоб
Співробітники поліції запустили в соцмережі флешмоб "Я — Бандера" як вибачення за слова свого колеги, який під час затримання активістів біля Подільского райуправління поліції Києва вигукнув одному з них: «Лягай, Бандеро».

"Я — Бандера! Я — офіцер поліції! Я служу українському народу! Я не підтримую заклики: "Ложись, Бандера"! Я не підтримую захоплень будь-яких будівель! Я захищаю та буду захищати свою країну та свій народ!", — написав перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький на своїй сторінці у Facebook.

До флешмобу долучилися керівник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков, начальник Управління патрульної поліції у Кропивницькому Антон Цюцюра та інші.

Також голова Нацполіції Сергій Князєв написав у "Фейсбуці" слова вибачення за дії поліцейського: "Я прошу вибачення. Я теж бандерівець. Слава Україні!".

Крім того, заступник голови Національної поліції України Фацевич Олександр та радник глави МВС Зорян Шкіряк вибачилися зі словами “Я теж бандерівець”.

Як повідомлялося, 9 лютого біля Подільського райуправління поліції сталася сутичка між спецпризначенцями поліції та групою активістів, які прибули на підтримку раніше затриманих під час акції “Хто замовив Катю Гандзюк?” громадян.

Один зі спецпризначенців вдарив активіста зі словами "Лягай, Бандеро".

10 лютого голова поліції Києва Андрій Крищенко вибачився за дії поліцейських, зокрема, за вигук “Лягай, Бандеро!”. За його словами, стосовно дій правоохоронців буде проведено службове розслідування.

Фото: Facebook


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2637648-policejski-zapustili-flesmob-a-bandera.html”

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers